Hakkımızda

Kısaca Greenland Hakkında

Greenland eğlence merkezi eğlencenin tam merkezi. 5000 m2 alan üzerine kurulu, açık ve kapalı alanları ile her ihtiyacınıza cevap verebilecek kapasitede; Düğünleriniz, nişanlarınız, kına geceleriniz, sünnetleriniz, toplantılarınız, dernek organizasyonlarınız ve özel günlerinizin vazgeçilmezi ve hayallerinizin gerçeğe dönüşeceği, essiz konumu ve muhteşem manzarası ile unutulmaz anılarınızın başlangıcı yeni yeriniz.

Vizyonumuz: Bizler insanların özel günlerinde onların yanında ve yakınında olarak. Bölgenin en değerli ve en çok tercih edilen, düğün, toplantı, organizasyon şirketi olmak. Farkındalıklar yaratan, hizmet ve ürün kalitesiyle sürekli tercih edilen ve aynı zamanda bölgenin çevresi ve tarihi değerlerine sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Misyonumuz: Bulunduğu bölgeye fayda sağlayan yenilikçi kaliteli ürün sunan. Toplumun en önemli değerlerinden en küçük yapı taşı “Aile” kavramını oluşturmada ilk basamak olan evlilik müessesesini oluştururken onların yanında ve yakınında olmak bu uğurda sonların istek ve arzularını en iyi şekilde karşılayan, hayallerini gerçekleştirmede yardımcı olan, toplumun değerlerine saygılı bir hizmet anlayışını sınır tanımadan uygulayabilmek.

Konumumuz

Kısaca tesisimiz Nevşehir ilinin nar ilçesinde 2019 yılında hizmete girmiş olup aktif olarak 3 farklı alanıyla hizmet vermektedir bunlar;

  • 1000 kişi açık kır alanı
  • 850 kişi kapalı kaya oyma alanı
  • 500 kişi kır çadır alanı

İşletmemiz düğün, sünnet, nişan, kına gecesi, okul balosu, kadınlar matinesi, kooperatif toplantısı, iş toplantıları ve diğer özel günleriniz için yemekli-yemeksiz bir çok faaliyete ev sahipliği yapmaya başlamıştır. Mevcut alanlar sizlere daha iyi hizmet sunmak adına yenilenmiştir. Bizler Greenland ekibi olarak organizasyonlarımız ile farklılık yaratmaktayız. Siz misafirlerimizin önemli günlerinde beraber olmaktan ve sizler için çalışmaktan mutluluk duymaktayız. Bölgenin en hızlı gelişen alanında , zengin menü çeşitlerimiz deneyimli ve güler yüzlü servis personellerimiz ile geleneksel-göreneksel misafir ağırlama ve taviz verilmeyen kalite anlayışımız, uygun fiyat kalite oranı ve mükemmel sonuç ilkemiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

En mutlu günün'de Greenlan'da planlamak istiyorsanız, Teklif alın